Michał Kubiak, Polska

Autor: CYFRASPORT Michał Kubiak, Polska - Rosja

Polska - Iran 3:2. Morderczy bój Polaków z happy endem! [WIDEO]

2015-09-12 14:30

Polska - Iran 3:2 we siatkarskim Pucharze Świata. nasi mistrzowie świata przegrali dwa pierwsze sety, ale wstali z kolan! Zwyciężyli w dwóch kolejnych, wygrali ti-breaka i po trwającym ponad dwie i pół godziny meczu ograli Iran. W Pucharze Świata są wciąż niepokonani i zbliżają się do awansu na igrzyska olimpijskie w Rio!

Podopieczni Stephane'a Antigi idą jak burza w tegorocznym Pucharze Świata. Polacy wygrali trzy spotkania z rzędu, w tym zacięty bój z Rosjanami.

Zobacz: Polska - Iran NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE z Pucharu Świata

Ich kolejnym przeciwnikiem byli nieprzewidywalni Irańczycy, czwarta drużyna mistrzostw świata. Ci zaczęłi znakomicie - wygrali pierwszego seta do 18, drugiego do 23. Dopiero to podziałało mobilizująco na Polaków. Dwa wygrane sety (do 15 i 20), w końcu popis w tie-braku (do 11). Najlepszym zawodnikiem wybrano  Mateusza Mikę. W niedzielę mecz z Wenezuelą, potem dwa dni przerwy.