Paweł Zagumny

Polska - Rosja. Paweł Zagumny: Dobić ich i niech wyp...

2014-09-19 18:55

Paweł Zagumny potrafi zmotywować swoich kolegów z zespołu. W przerwie meczu Polska - Rosja rzucił w ich stronę kilka konkretnych słów, co przełożyło się na wynik. Biało-czerwoni wygrali 3:2 i awansowali do półfinału mistrzostw świata.

- Dobić ich i niech wyp... - powiedział Zagumny, wychodząc z szatni. Całą sytuację zarejestrował na wideo jeden z kibiców, który później wrzucił nagranie do sieci. To szybko zostało usunięte. Słowa naszego siatkarza zdążyły jednak trafić do mediów i kibiców.

Zobacz MEMY po meczu Polska - Rosja

Nie da się ukryć, że reprezentacja Polski wyszła na mecz odpowiednio zmotywowana. Dwa pierwsze sety, które biało-czerwoni zapisali na swoim koncie zapewniły im awans do półfinału. Rozluźnienie przyszło w dwóch kolejnych partiach. W tie-breaku górą byli jednak podopieczni Stephane'a Antigi.

W meczu o wejście do finału Mariusz Wlazły i spółka zagrają z Niemcami. W drugim półfinale Brazylia zmierzy się z Francją.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!