SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty siatkówka Polska - Rumunia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Rumunia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

26.09.2011, godz. 14:19
Polska
Polska foto:

W trzecim meczu na Mistrzostwach Europy, reprezentacja polskich siatkarek podejmuje Rumunię. Podopieczne Alojzego Świderka potrzebują wygrać, by zapewnić sobie awans do ćwierćfinału. Poczatek meczu o 19:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport. W internecie będzie dostępna na ipla.tv.

Dwa pierwsze mecze Polki wygrały (z Czechami i Izraelem). Ida jak burza, jednak trzeba pamiętać, że nie były to przeciwniczki z czołówki.

POLSKA - RUMUNIA LIVE ONLINE

TRANSMISJA1

- Nie jest tak, że Czeszki wygrały z Rumunią 3:0, my z Czeszkami 3:0, więc i z Rumunkami powinniśmy sobie gładko poradzić. Nie pójdę do zawodniczek i powiem im: słuchajcie, dzisiaj będzie łatwiej - powiedział, cytowany przez sport.pl szkoleniowiec reprezentacji Polski - Alojzy Świderek.

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

POLSKA - RUMUNIA NA ŻYWO W TV

- Stworzyłyśmy bardzo fajną drużynę. Dziewczyny tak zostały dobrane charakterami, że naprawdę świetnie nam się współpracuje. Nie ma żadnych spięć czy nieporozumień między dziewczynami, a to się zdarza, gdy kobiety za długo przebywają ze sobą. Tutaj w ogóle nie ma takich sytuacji, ani na boisku, ani poza nim - powiedziała w rozmowie z PAP - Paulina Maj.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: