SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty siatkówka Polska - Serbia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Serbia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

29.09.2011, godz. 14:30
Polska
Polska foto:

Reprezentacja polskich siatkarek staje do boju o półfinał Mistrzostw Europy. Podopieczne Alojzego Świderka stoczą bój z Serbkami. Początek meczu o 20:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem ipla.tv.

- Mimo że będziemy faworytkami spotkania z Polską, to jest naprawdę bardzo mocny zespół. Myślę, że postaramy się zagrać najlepiej jak to możliwe, wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności i postaramy się awansować do kolejnej rundy mistrzostw - stwierdziła cytowana przez siatka.org - Serbka Jovana Brakocević.

POLSKA - SERBIA ONLINE
TRANSMISJA 1

- Jesteśmy już nieco zmęczone, występując w reprezentacji nieprzerwanie od trzech miesięcy. Doszłyśmy do naprawdę wysokiego poziomu, ale zdarza się nam wciąż zagrać słabiej, to coś normalnego, bo nie da się grać cały czas na najwyższym poziomie - dodała Brakocević.

POLSKA - SERBIA NA ŻYWO W TV

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

- Nie widziałam jeszcze Polek w tych mistrzostwach, ale trenerzy z pewnością obserwowali i będą wiedzieli co zrobić - powiedziała Brakocević.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: