Polska, reprezentacja Polski siatkówka, siatkarze

Autor: CYFRASPORT Polska - Rosja

Polska - Słowenia 3:1. Biało-czerwoni idą przez ME jak burza!

2015-10-10 23:50

Polska - Słowenia 3:1. Mistrzostwa Europy w siatkówce w Internecie. Polacy potwierdzili dominację w swojej grupie i pewnie ograli Słoweńców. To druga wygrana siatkarzy Stephane'a Antigi na europejskim czempionacie. Tak relacjonowaliśmy NA ŻYWO mecz ze Słowenią. W niedzielę spotkanie z Białorusią.

Polska - Słowenia NA ŻYWO w Internecie. STREAM ONLINE ZA DARMO z mistrzostw Europy w siatkówce. Słowenia to drużyna daleka od bycia na siatkarskim topie. Do tej pory największe sukcesy rywali Polaków to 9. i 13. miejsce w mistrzostwach Europy w 2009 i 2011 roku. W tym roku udało się też zawodnikom Andrei Gianiego wygrać Ligę Europejską (wcześniej zdobyli też dwa brązowe medale w 2011 i 2014 roku).

Polska - Słowenia NA ŻYWO! Gdzie transmisja TV, ONLINE i STREAM?

Mimo to Polacy nie mieli problemów ze zwycięstwem. W pierwszym starciu z Belgami udowodnili, że forma z Pucharu Świata, gdzie wygrali 10 z 11 meczów, nie uciekła. W piątek problemy mieli tylko w połowie drugiego seta. Zabrakło wówczas odpowiedniego przyjęcia i rywale byli bliscy sprawienia niespodzianki. Szybko jednak obudzili się czołowi siatkarze naszej kadry i ostatecznie turniej we Włoszech i Bułgarii rozpoczęliśmy od kompletu "oczek". Podobnie jak Słoweńcy, którzy pewnie - też 3:0 - pokonali Białorusinów. Tak samo było dzisiaj. Przegrany drugi set, absolutna dominacja w ostatnim (do 13).