Polska, siatkówka

Autor: CYFRASPORT Polska, siatkówka

Puchar Świata 2015: Polska - Kanada 3:1. Biało-czerwoni wciąż bez porażki!

2015-09-16 18:15

Polska - Kanada 3:1 w Pucharze Świata 2015. Siatkarze Stephane'a Antigi rozpoczęli słabo, ale skończyli jak prawdziwi mistrzowie! Po porażce w pierwszym secie biało-czerwoni zabrali się do roboty i dosłownie zdeptali "liście klonowe". Na turnieju w Japonii Polska wciąż nie znalazła swojego pogromcy. W czwartek 17 września zagra mecz z outsiderem PŚ, Egiptem. Relacja NA ŻYWO w sport.se.pl.

Polska - Kanada LIVE ONLINE. Puchar Świata w Japonii NA ŻYWO w INTERNECIE. Reprezentacja Polski wróciła do rywalizacji o wyjazd do Brazylii na igrzyska olimpijskie, które już w przyszłym roku odbędą się w Rio de Janeiro. Podopieczni Stephane'a Antigi przez Puchar Świata idą jak burza i mają na swoim koncie sześć zwycięstw. Obok USA pozostają jedyną niepokonaną ekipę w Pucharze Świata.

Zobacz: Puchar Świata. Polska - Kanada NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Awans do Rio wywalczą dwie najlepsze drużyny. Zdaniem Michała Winiarskiego, który zakończył karierę w zeszłym roku, Polacy o bilety do Brazylii powalczą właśnie z USA i Włochami, którzy już mają jedną porażkę na swoim koncie.

Z Kanadyjczykami Polakom nie wyszedł tylko pierwszy set, przegrany do 23. W każdym kolejnym mistrziowie świata nie pozwolili rywalom na przekroczenie granicy 20 punktów. MVP meczu został wybrany Bartosz Kurek.

Kanada - Polska 1:3 (25:23, 15:25, 19:25, 19:25)