SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Radostin Stojczew nowym trenerem polskich siatkarzy? PZPS: To wariactwo!

Radostin Stojczew nowym trenerem polskich siatkarzy? PZPS: To wariactwo!

28.11.2016, godz. 22:15
Radostin Stojczew
foto: EAST NEWS

PZPS zdecydowanie zdementował informacje "La Gazetta dello Sport" o tym, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Według władz rodzimej siatkówki decyzja o wyborze odpowiedniego kandydata na tę funkcję nie została jeszcze podjęta. - Te doniesienia to kompletne wariactwo - podkreślił Włodzimierz Sadalski z pionu szkolenia PZPS.

Włodzimierz Sadalski w rozmowie z portalem sport.pl odniósł się do informacji "La Gazetta dello Sport", która podała, że PZPS dogadał się z Radostinem Stojczewem w sprawie objęcia funkcji selekcjonera PZPS. Według dyrektora pionu szkolenia siatkarskiej centrali doniesienia te nie mają żadnego związku z prawdą. - Ta informacja to wariactwo. idziemy według toku, o którym informowaliśmy. Jutro mamy spotkanie z drugim z kandydatów, w tym tygodniu mamy jeszcze jedno spotkanie. Banialuki, absolutne banialuki. Jak można pisać, że się na niego zdecydowaliśmy, skoro myśmy się z nim jeszcze nawet nie widzieli? - pytał retorycznie Sadalski.

Stojczew do Warszawy przyleci we wtorek. W czwartek władze PZPS spotkają się także z Mauro Berutto. Dopiero po tym ostatnim spotkaniu dojdzie do zebrania prezydium zarządu i zostanie wybrany nowy selekcjoner. Wcześniej prezes PZPS Jacek Kasprzyk, wiceprezes Paweł Papke, kierownik wyszkolenia Stanisław Majkowski, Włodzimierz Sadalski i menedżer kadry Hubert Tomaszewski spotkali się z Ferdinando De Giorgim.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: