SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Raul Lozano za Stephane'a Antigę? PZPS przysięga, że z nikim nie rozmawia!

Raul Lozano za Stephane'a Antigę? PZPS przysięga, że z nikim nie rozmawia!

16.09.2016, godz. 17:38
Raul Lozano
Raul Lozano foto: CYFRASPORT

Argentyńczy k Raul Lozano zastąpi Stephane'a Antige na stanowisku trenera reprezentacji Polski w siatkówce? Takie plotki krążą w kuluarach od kilku dni, ale Polski Związek Piłki Siatkowej zarzeka się, że z nikim nie prowadzi rozmów. Czy losy mistrza świata są rzeczywiście policzone?

Pewna wydawało się posada Antigi - w końcu tak łatwo nie pozbywa się trenera, który dał Polsce drugi w historii tytuł mistrza świata - zaczęła drżeć w posadach. Polska czwarty raz odpadła w ćwierćfinale IO, w Rio z Amerykanami nie podjęła walki. Antiga jest ponoć na wylocie - PZPS na początku października ma zdecydować o losie sympatycznego Francuza. Czy jego następcą będzie Raul Lozano, który odbudował polską siatkówkę i poprowadził biało-czerwonych do srebra MŚ w 2006 roku?

- Nie prowadzimy żadnych formalnych bądź nieformalnych rozmów/spotkań z kandydatami na stanowisko trenera seniorskiej reprezentacji" - napisano dzisiaj na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Doniesienia medialne w tym zakresie nie mają pokrycia w faktach. W oficjalnym komunikacie poinformujemy o ewentualnym rozpoczęciu procedury wyboru nowego szkoleniowca - dodaje PZPS.

 

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: