siatkówka, piłka do siatkówki

Siatkarka z Dominikany ZASŁABŁA podczas meczu

2017-07-09 13:12

Dramatyczne chwile podczas siatkarskiego pojedynku Dominikany i Japonii w tegorocznym World Grand Prix! W czwartym secie, podczas zaciętej rywalizacji na parkiecie, Brayelin Elizabeth Martinez nieoczekiwanie zasłabła i mecz na kilkanaście minut został przerwany. Życie 20-letniej Dominikanki na szczęście nie jest zagrożone.

Do zdarzenia doszło tuż po jednej z najdłuższych wymian czwartego seta. Dominikanki prowadziły 6:5. Atakowały. Rywalizacja pod siatką zrobiła się zacięta. Emocje. Tempo. Intensywność. 20-letnia Martinez upadła nieoczekiwanie. Natychmiast trafiła w objęcia koleżanek. Na parkiecie pojawiły się służby medyczne. Przerwa w grze trwała ponad kwadrans. Młoda Dominikanka została przewieziona do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście, bo w pewnym momencie w hali zapanowała niemal grobowa cisza.

Koleżankom Martinez przerwa nie przeszkodziła. Ostatecznie wygrały one spotkanie z Japonkami 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 29:27).