SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Siatkarze Politechniki Warszawskiej wyłożą z własnej kieszeni za autokar. To forma rehabilitacji!

Siatkarze Politechniki Warszawskiej wyłożą z własnej kieszeni za autokar. To forma rehabilitacji!

04.11.2016, godz. 10:53
AZS Politechnika Warszawska
foto: EAST NEWS

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej chcą się zrehabilitować swoim fanom za wstydliwą porażkę przed tygodniem z AZS Częstochowa 1:3. Postanowili, że w związku z tym zapłacą z własnej kieszeni za autokar, który ma dowieźć kibiców na mecz z Lotosem Treflem Gdańsk. Jesteśmy ciekawi, czy jakiś klub z LOTTO Ekstralasy wpadłby na taki pomysł np. po kilku porażkach.

Trzeba przyznać, że jest to mało spotykany gest, ponieważ nie wiele klubów zdecydowałoby się na taki ruch w ramach rehabilitacji za słabą postawę na parkiecie czy murawie. Jednak siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej uznali, że właśnie w ten sposób chcą przeprosić kibiców, którzy jeżdżą po całej Polsce i wspierają ich głośnym dopingiem. I tak fani wybierający się do Gdańska na kolejny mecz PlusLigi nie poniosą opłaty za daleki wyjazd. - Klub Kibica jest z nami na dobre i złe. Pomaga nam w każdej sytuacji, teraz więc nasza kolej. Po nieudanym spotkaniu z AZS Częstochowa postanowiliśmy zrehabilitować się nie tylko na boisku. To my zapłacimy za autokar, który zawiezie kibiców do Gdańska - powiedział Jakub Bednaruk, szkoleniowiec stołecznego klubu.

- Za autokar zapłacą siatkarze, a bilety zorganizuje nam zarząd klubu. Dzięki temu koszt wyjazdu dla każdego kibica to tylko 20 złotych. Cała uzbierana kwota przeznaczona zostanie na oprawy, które zaprezentujemy podczas kolejnych meczów w hali COS Torwar - informują z kolei przedstawiciele Klubu Kibica AZS PW. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować takiego pomysłu i życzyć kibicom miłego wyjazdu oraz zwycięstwa swojej drużyny. Wyobrażacie sobie, że z taką inicjatywą wychodzą kluby występujące w LOTTO Ekstraklasie?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: