SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty siatkówka Wilfredo Leon został ojcem. Ma córeczkę

Wilfredo Leon został ojcem. Ma córeczkę

14.05.2017, godz. 00:27
Wilfredo Leon, żona Małgorzata
Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą foto: Marek Żochowski/Super Express

To kolejne narodziny dziecka u wielkiej gwiazdy sportu, po Robercie Lewandowskim i jego córeczce Klarze. Wilfredo Leon, kubański siatkarz posiadający polski paszport, też właśnie został ojcem i podobnie jak "Lewy" cieszy się z przyjścia na świat dziewczynki.

 

Wilfredo pochwalił się zdjęciem z córeczką na Instagramie. „Wreszcie nadszedł najszczęśliwszy dzień mojego życia. Moja żona i ja powitaliśmy dziś na świecie naszą córkę. Żadne osiągnięcie nie może się z tym równać” - napisał szczęśliwy siatkarz.

Leon od kilku lat jest w związku z Małgorzatą Gronkowską, a latem ubiegłego roku para zawarła związek małżeński. Poznali się w Gdańsku, a wcześniej korespondowali przez internet. Pani Małgosia była fanką siatkówki i między nią a kubańskim gwiazdorem szybko nawiązała się nić porozumienia.

Małżonka polskiego Kubańczyka biegle mówi po hiszpańsku, więc zanim Wilfredo nauczy się polskiego, nie ma żadnych problemów z komunikacją. Przypomnijmy, że Leon wciąż czeka na oficjalną zgodę światowej federacji na grę w reprezentacji Polski. Sprawa jest w załatwianiu i są pewne sygnały, że do finalizacji dojdzie w najbliższym czasie

Finally, the happiest day for me has come. My wife and I welcomed our daughter today and no other achievement can compare to this ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Wilfredo León Venero (@wilfredo_leon_official) 13 Maj, 2017 o 12:40 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: