SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty siatkówka Wilfredo Leon został ojcem. Ma córeczkę

Wilfredo Leon został ojcem. Ma córeczkę

14.05.2017, godz. 00:27
Wilfredo Leon, żona Małgorzata
Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą foto: Marek Żochowski/Super Express

To kolejne narodziny dziecka u wielkiej gwiazdy sportu, po Robercie Lewandowskim i jego córeczce Klarze. Wilfredo Leon, kubański siatkarz posiadający polski paszport, też właśnie został ojcem i podobnie jak "Lewy" cieszy się z przyjścia na świat dziewczynki.

 

Wilfredo pochwalił się zdjęciem z córeczką na Instagramie. „Wreszcie nadszedł najszczęśliwszy dzień mojego życia. Moja żona i ja powitaliśmy dziś na świecie naszą córkę. Żadne osiągnięcie nie może się z tym równać” - napisał szczęśliwy siatkarz.

Leon od kilku lat jest w związku z Małgorzatą Gronkowską, a latem ubiegłego roku para zawarła związek małżeński. Poznali się w Gdańsku, a wcześniej korespondowali przez internet. Pani Małgosia była fanką siatkówki i między nią a kubańskim gwiazdorem szybko nawiązała się nić porozumienia.

Małżonka polskiego Kubańczyka biegle mówi po hiszpańsku, więc zanim Wilfredo nauczy się polskiego, nie ma żadnych problemów z komunikacją. Przypomnijmy, że Leon wciąż czeka na oficjalną zgodę światowej federacji na grę w reprezentacji Polski. Sprawa jest w załatwianiu i są pewne sygnały, że do finalizacji dojdzie w najbliższym czasie

Finally, the happiest day for me has come. My wife and I welcomed our daughter today and no other achievement can compare to this ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Wilfredo León Venero (@wilfredo_leon_official) 13 Maj, 2017 o 12:40 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: