SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Zbigniew Bartman na urlopie. Siatkarz nurkuje na Malediwach [ZDJĘCIA]

Zbigniew Bartman na urlopie. Siatkarz nurkuje na Malediwach [ZDJĘCIA]

26.05.2017, godz. 09:10
Zbigniew Bartman
Zbigniew Bartman w barwach Jastrzębskiego Węgla foto: CYFRA SPORT

Próba dostania się do ligi koreańskiej nie powiodła się, ale czołowy polski siatkarz, były reprezentant kraju Zbigniew Bartman nie przejmuje się i rozpoczął wreszcie wyczekiwany urlop. W towarzystwie pięknej żony Joanny „Zibi” pojechał na egzotyczną wyprawę. Znalazł się aż na Malediwach.

W pięknym kurorcie na samym środku Oceanu Indyjskiego Bartman może się całkowicie zrelaksować po trudnym sezonie w Galatasarayu Stambuł. Siatkarz oddaje się popularnej tam rozrywce, czyli płetwonurkowaniu. Miejsce, w którym przebywa, jest wysoko cenione przez turystów. Constance Moofushi to luksusowy pięciogwiazdkowy ośrodek położony w południowej części atolu Ari na Malediwach, w pobliżu piaszczystych plaż i lagun z krystalicznie czystą wodą. Goście mieszkają w eleganckich willach. Z międzynarodowego lotniska dojeżdża się tam hydroplanem. Wakacje jak widać są udane, Bartman zdecydowanie wygląda na szczęśliwego turystę.

#freedom #freediving #snorkeling #diving #discover #ocean #maldives #volleyballplayer #zb9 #amazing #deepblue #holidays #happy

Post udostępniony przez Zbigniew Bartman (@zbigniew_bartman) 25 Maj, 2017 o 12:01 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: