SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty Śluby, skandale, ciąże. Tak wyglądał 2016 rok w wykonaniu polskich sportowców

Śluby, skandale, ciąże. Tak wyglądał 2016 rok w wykonaniu polskich sportowców

28.12.2016, godz. 07:26
śluby, rozwody, skandale.
foto: SUPER EXPRESS / INSTAGRAM

Kto powiedział, że życie zawodowego sportowca kończy się na stadionie? Owszem, niektórym kibicom mogą wystarczyć popisy gwiazd na arenach, ale dla wielu to zdecydowanie za mało. Ci bowiem chcą wiedzieć o każdym kroku pupili w życiu prywatnym. "Super Express" spełnia te oczekiwania i jest na bieżąco z tym, co w trawie piszczy.

Dlatego w 2016 roku jak zwykle śledziliśmy nie tylko wydarzenia czysto sportowe, ale także te nieco mniej związane z zawodowym wyczynem. A tu też się działo, oj działo! Gwiazdy stawały na ślubnym kobiercu, były głośne sportowe romanse, informacje o potomstwie, nie zabrakło skandali i skandalików.

Greckie szczęście Szczęsnego

Było pięknie i uroczyście. W urokliwym greckim zakątku bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny (26 l.) ożenił się z piosenkarką Mariną Łuczenko. To był ślub jak z bajki. Podobno oboje młodzi byli tak wzruszeni, że mieli kłopoty z wypowiedzeniem słów przysięgi małżeńskiej. Gdy zaczęło się wesele, Wojtek ze zdenerwowania nadepnął w tańcu na suknię Mariny. "To był najpiękniejszy dzień naszego życia" - podsumował piłkarz.

Sportowcy za kratkami

Nazwisko Dariusza Michalczewskiego pojawiło się niedawno w serwisach informacyjnych w formie "M.", a to mogło oznaczać tylko jedno: wielokrotny mistrz świata w boksie został zatrzymany przez wymiar sprawiedliwości. Prokurator zarzucił mu znęcanie się nad żoną, naruszenie jej nietykalności w okresie od października do grudnia oraz znieważenie małżonki. Dużo poważniejsze zarzuty - udziału w grupie przestępczej - postawiono wojownikowi MMA Michałowi M. i bokserowi Dawidowi K.

Romans pod siatką

Opublikowanie fotografii, na której lider reprezentacji siatkarzy Bartosz Kurek (28 l.) i siatkarka Anna Grejman (23 l.) pokazują się w czułej pozie, zbiegło się z informacją, że zawodnik rezygnuje z kontraktu w Japonii, bo czuje się wypalony. Siatkarka nie zaprzeczyła, że są razem, broniła go nawet publicznie. Jest widywana na meczach ukochanego i sama ćwiczy w Bełchatowie, w hali, w której na co dzień mecze rozgrywa klub Bartka.

Diablo się rozwodzi

Były bokserski mistrz świata Krzysztof Włodarczyk (35 l.) nigdy nie był świętoszkiem. Znana jest jego słabość do kobiet, która tylko skomplikowała mu życie. Ostatnio "Diablo" zdradził, że rozwodzi się z żoną Małgorzatą, a przecież ma też na głowie proces o alimenty z matką swojej nieślubnej córki. Teraz "Diablo" skupia się na powrocie na bokserski szczyt i chce wyprostować sobie w końcu życie prywatne.

Szok z Małyszami

To było coś niesłychanego! Żona najsłynniejszego polskiego skoczka narciarskiego Adama Małysza (39 l.), Izabela, poinformowała, że rodzina "Orła z Wisły" od lat jest obiektem uporczywego nękania ze strony niezrównoważonej nastolatki. Szczególnie miało to dotykać córki naszego mistrza, Karoliny. Ponieważ sąd potraktował stalkerkę nader łagodnie (upomnienie), pani Izabela z bezsilności postanowiła upublicznić sprawę.

Dziecko w czepku urodzone

Fantastyczną sportową karierę zakończyła w 2012 roku po igrzyskach w Londynie, a teraz przyszła pora na stabilizację rodzinną. Najlepsza polska pływaczka w historii Otylia Jędrzejczak (33 l.) oznajmiła na naszych łamach, że niebawem będzie mamą. "Wszyscy kojarzą mnie z wodą, więc mogę powiedzieć, że dziecko urodzi się w czepku pływackim" - z uśmiechem stwierdziła Oti, która oczekuje dziecka wiosną.

Royal baby

Tym angielskim terminem określano do tej pory potomstwo brytyjskiej rodziny królewskiej. Od niedawna to wyrażenie stosuje się także w sporcie. Kiedy na początku grudnia Robert Lewandowski (28 l.) podczas meczu Ligi Mistrzów włożył piłkę pod koszulkę i pokazał gest ssania smoczka, wszystko stało się jasne: jego żona Anna spodziewa się dziecka. Jak ustalił "SE", para spodziewa się córeczki, a o tym wydarzeniu mówiła cała Polska.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: