SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Drużynowy Puchar Świata NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE z żużlowego DPŚ?

Drużynowy Puchar Świata NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE z żużlowego DPŚ?

08.07.2017, godz. 18:13
Bartosz Zmarzlik
Bartosz Zmarzlik foto: CYFRASPORT

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE Drużynowy Puchar Świata na żużlu. STREAM ONLINE z żużlowego DPŚ. O której godzinie początek finału DPŚ? Reprezentacja Polski w sobotę powalczy o ósme złoto w historii tej imprezy. Na torze w Lesznie będą dopingowani przez tłum wiernych kibiców, którzy oczekują sukcesu. Czy nasi zawodnicy udźwigną presję i pokonają rywali? Gdzie oglądać finał DPŚ na żużlu w TV i INTERNECIE? Czy będzie STREAM ONLINE LIVE?

Drużynowy Puchar Świata będzie wielkim świętem żużla w Polsce. W Lesznie kibice obejrzą emocjonujące biegi. Naszymi reprezentantami będą zawodnicy doświadczeni w cyklu Grand Prix. Marek Cieślak, doświadczony trener biało-czerwonych, postawił na: Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Piotra Pawlickiego i Macieja Janowskiego. Ten ostatni będzie kapitanem reprezentacji Polski. W odwodzie Cieślakowi pozostanie rezerwowy - młodzieżowiec Bartosz Smektała, który na co dzień jeździ w barwach Fogo Unii Leszno.

Dzień przed imprezą główną w Lesznie rozegrano baraże. Wygrali je Rosjanie, eliminując Australijczyków, Łotyszy i Amerykanów. Polacy, jako gospodarze, udział w DPŚ mieli zapewniony. Stawkę uzupełnią Anglicy i Szwedzi, którzy już wcześniej zagwarantowali sobie miejsce w ścisłym finale. Patrząc na historię, nasi żużlowcy są wielkimi faworytami sobotniej imprezy. W ciągu 15 lat rozgrywania Drużynowego Pucharu Świata biało-czerwoni wygrywali aż 7 razy i są najbardziej utytułowaną ekipą w historii. W ostatnich 10 edycjach tylko raz zabrakło nas na podium.

Drużynowy Puchar Świata na żużlu odbędzie się w sobotę 8 lipca. Początek zawodów w Lesznie zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z żużlowego DPŚ. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: