SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Dyrektor Ferrari trafił do aresztu. Wszystko przez PAPIEROSA

Dyrektor Ferrari trafił do aresztu. Wszystko przez PAPIEROSA

20.09.2016, godz. 15:56
Maurizio Arrivabene, Ferrari, Formuła 1
foto: EAST NEWS

Dyrektor zespołu Ferrari nie będzie dobrze wspominał Grand Prix Singapuru Formuły 1. Maurizio Arrivabene został aresztowany przez tamtejszą policję za... śmiecenie. Wszystko przez to, że jedna z najważniejszych postaci stajni z Maranello wyrzuciła niedopałek papierosa na chodnik!

To niezły chichot losu. Maurizio Arrivabene dyrektorem Ferrari jest od 2015 roku. Co ciekawe znajomości w najbardziej rozpoznawalnym teamie na świecie wyrobił sobie dzięki pracy w firmie produkującej papierosy, będącej jednym ze sponsorów zespołu. Zamiłowanie do tytoniu w miniony weekend przypłacił ograniczeniem wolności. Formuła 1 zawitała do Singapuru, a dyrektor Ferrari nie zważając na przepisy obowiązujące w tym kraju, spacerując ulicą, wyrzucił niedopałek papierosa na chodnik.

Na reakcję służb nie trzeba było długo czekać. Arrivabene został zatrzymany przez policję i kilka godzin spędził w areszcie. Oprócz tego Włoch został obciążony karą grzywny - około 3 tysięcy złotych. W GP Singapuru jego podopieczni spisali się całkiem nieźle. Kimi Raikkonen dojechał do mety jako czwarty, a Sebastian Vettel zajął piąte miejsce, przebijając się po drodze między aż siedemnastoma kierowcami.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: