SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Fernando Alonso rozjechał dwa ptaki. Zrobił z nich miazgę! [WIDEO]

Fernando Alonso rozjechał dwa ptaki. Zrobił z nich miazgę! [WIDEO]

08.05.2017, godz. 20:00
Fernando Alonso
Fernando Alonso foto: YouTube

Fernando Alonso, szykując się do debiutu w serii Indy 500, przetestował swój bolid w dość niecodzienny sposób. Przypadkiem sprawdził, jak pojazd radzi sobie z... rozjeżdżaniem ptaków. Kierowca nie zdążył uniknąć zderzenia, ale być może go nawet nie poczuł. Po dwóch ptaszkach zostało tylko kilka piórek. Zobaczcie WIDEO.

Fernando Alonso szuka nowych doświadczeń w karierze, dlatego zaplanował sobie debiut w Indy 500 pod koniec maja. Zrobi to kosztem wyścigu Formuły 1 w GP Monako. Na jednym z pierwszych treningów doświadczony mistrz już miał okazję przeżyć coś nowego - jego bolid zderzył się z dwoma ptakami. Choć lepiej chyba powiedzieć, że pojazd je zmiażdzył. Po biednych stworzeniach praktycznie nic nie zostało, z wyjątkiem białych piórek.

Hiszpan i jego bolid wyszli z tego zdarzenia (o dziwo!) bez szwanku. Tego niestety nie da się powiedzieć o dwóch ptakach. Ich wyprawa na tor Indianapolis 500 zakończyła się tragicznie. Na początku wideo trudno to dostrzec, ale po zwolnieniu tempa wszystko widać jak na dłoni.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: