SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe GP Szwecji w Malili: TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

GP Szwecji w Malili: TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

12.08.2017, godz. 18:17
Bartosz Zmarzlik
Bartosz Zmarzlik foto: Tomasz Radzik/Super Express

Przed nami siódma runda tegorocznych indywidualnych Mistrzostw Świata w żużlu. Tym razem zmagania przeniosą się do Szwecji, gdzie rywalizować o punkty będą najlepsi żużlowcy na świecie. Wśród nich Polacy: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek. Zobacz, gdzie obejrzeć na żywo i czy dostępny będzie stream online live?

Tor w Malillii dobrze znany jest polskim reprezentantom: Patrykowi Dudkowi i Maciejowi Janowskiemu. Oni z resztą zajmują wspólnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. O trzy punkty wyprzedza ich Australijczyk Jason Doyle. Grand Prix Szwecji będzie okazją, by zniwelować straty do lidera i poprawić swoją pozycję. Szanse są spore, bo polscy żużlowcy znajdują się w wyśmienitej formie. Po Drużynowym Pucharze Świata biało-czerwoni sięgnęli po złoto podczas igrzysk sportów pozaolimpijskich. Jazda drużynowa jednak to jedno, a zmagania indywidualne to drugie. Jednego możemy być pewni: na torze w Malillii czekają nas wielkie żużlowe emocje.

Początek ścigania już o godzinie 18.30. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Canal +. My natomiast zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO na sport.se.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: