SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. GP Wielkiej Brytanii LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. GP Wielkiej Brytanii LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

22.07.2017, godz. 18:12
Patryk Dudek, Grand Prix
Patryk Dudek podczas Grand Prix Polski 2017 foto: CYFRASPORT

Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. Grand Prix na żużlu w Cardiff LIVE. Żużel ONLINE w Internecie. Grand Prix Wielkiej Brytanii STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy polscy żużlowcy znów znikną z radarów konkurentom? Patryk Dudek przed Grand Prix Wielkiej Brytanii w klasyfikacji generalnej jest drugi. Maciej Janowski trzeci. Wjadą na najwyższy stopień podium? Gdzie transmisja w TV z Grand Prix Wielkiej Brytanii?

Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. Grand Prix na żużlu w Cardiff LIVE. Żużel ONLINE w Internecie. Grand Prix Wielkiej Brytanii STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. W Cardiff naszym do tej pory szło słabo. Najważniejszych bodaj zawodów w sezonie - albo w tej chwili równych tylko GP Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie - nigdy nie wygrał nasz żużlowiec.

Blisko był Jarosław Hampel. W 2005 roku zabrakło mu ledwie paru kółek na czele stawki. Triumf odebrał mu niesamowity Tony Rickardsson. Krzysztof Kasprzak walkę o triumf przegrał z Chrisem Holderem, Bartosz Zmarzlik był trzeci, Piotr Pawlicki piąty, a najwięcej do udowodnienia na Millenium Stadium będzie miał Maciej Janowski. Któremu raz występ rodem z koszmaru w Walii już się przydarzył. W 2015 roku zajął podczas GP Wielkiej Brytanii przedostatnie miejsce.

Tym razem nasi powinni błyszczeć. Są w tym sezonie znakomici. Patryk Dudek - debiut na Wyspach Brytyjskich - to wicelider klasyfikacji generalnej. Janowski jest trzeci. Obaj naciskają mocno na dotychczasowego lidera - Jasona Doyle'a. Blisko wjechania do czołówki są też jednak inni: Pawlicki i Zmarzlik zajmują lokaty na końcu pierwszej dziesiątki.

Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. Transmisja w TV

Grand Prix Wielkiej Brytanii rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: