SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Grand Prix Polski NA ŻYWO. Żużel na Narodowym LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Grand Prix Polski NA ŻYWO. Żużel na Narodowym LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

13.05.2017, godz. 18:44
Bartosz Zmarzlik
Bartosz Zmarzlik podczas Grand Prix polska 2017 foto: CYFRASPORT

Grand Prix Polski NA ŻYWO. Grand Prix Polski w Warszawie LIVE. Żużel ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Wielki żużel na Stadionie Narodowym w stolicy! Czy Bartosz Zmarzlik pobije rywali i uszczęśliwi fanów żużla w stolicy? Polak wydaje się głównym kandydatem do zwycięstwa wśród biało-czerwonych. Gdzie transmisja w TV z Grand Prix Polski?

Grand Prix Polski NA ŻYWO. Grand Prix Polski w Warszawie LIVE. Żużel ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Tomasz Gollob. Nazwisko najlepszego polskiego żużlowca w historii wymieniano przed Grand Prix Polski najczęściej. Wypadek, kontuzja, operacja, groźba pozostania na wózku do końca życia. Chociaż Gollob ostatni raz w cyklu Grand Prix pojawił się w 2015 roku, wciąż działa na wyobraźnię. Nie tylko kibiców, również sportowców. Bartosz Zmarzlik, faworyt polskich fanów, wypadek starszego kolegi wspominał już wielokrotnie. Ale jak powtarzają jego trenerzy, nie wpłynie to na jego koncentrację i szybkość na torze.

Rywali będzie miał trudnych. W pierwszym tegorocznym Grand Prix, w Słowenii, Polak zajął odległe miejsce. Lepiej spisał się natomiast Patryk Dudek, obecnie trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej. Lepsi od niego okazali się tylko Martin Vaculik oraz Fredrik Lindgren. W blokach pozostali natomiast, tak jak Zmarzlik, faworyci wymieniami przed sezonem: 47-letni już Greg Hancock czy Tai Woffinden. Mistrz świata aktualny i mistrz świata sprzed lat dwóch. Obaj panowie na najwyższym stopniu podium wymieniają się miejscami od 2013 roku.

Grand Prix Polski NA ŻYWO. Transmisja w TV

Grand Prix Polski na żużlu rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+. Relacja tekstowa LIVE na SE.PL!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: