SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

22.07.2017, godz. 09:34
Bartosz Zmarzlik, żużel
foto: CYFRA SPORT

Grand Prix Wielkiej Brytanii NA ŻYWO. Grand Prix w Cardiff LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie GP Wielkiej Brytanii w Cardiff? Gdzie obejrzeć? Polscy żużlowcy w sezonie 2017 są nie do zatrzymania, w każdych zawodach Grand Prix walczą o zwycięstwo. W sobotę w Cardiff staną przed kolejną szansą. Aż dwóch Polaków jest w pierwszej trójce klasyfikacji generelnej MŚ, czterech jest w Top-10. Jak oglądać Grand Prix Wielkiej Brytanii? Transmisja TV z GP w Cardiff.

- Będziemy się starać, żeby kibice mieli znów powody do radości - mówi "Super Expressowi" Maciej Janowski (25 l.).

Po 5. rundach mamy aż dwóch Polaków na podium "generalki": Patryka Dudka (23 l.) i właśnie Janowskiego. Obaj są ostatnio w świetnej formie, na początku lipca zdobyli dla Polski drużynowe mistrzostwo świata w Lesznie (w składzie byli jeszcze Zmarzlik i Przemysław Pawlicki). - Wszyscy czujemy się dobrze, nasze motocykle pracują o.k. i przed kolejnymi zawodami jesteśmy optymistami - mówi nam Janowski, który wygrał ostatnią rundę GP Danii w Horsens.

Janowski, który za tydzień wystąpi też (z Bartoszem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem) we Wrocławiu na World Games, jeździ wspaniale, ale nie popada w hurraoptymizm: - Forma jest dobra, ale potrzeba spokoju, bo przed nami jeszcze sporo wyścigów i wiele może się wydarzyć. Na zawody w Cardiff będę gotowy i przy odrobinie szczęścia może uda się powtórzyć sukces z GP Danii? - zastanawia się Maciej.

Grand Prix Wielkiej Brytanii NA ŻYWO w sobotę o godz. 18. Transmisja w Canal+

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: