SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty motorowe Michael Schumacher nie może wstać z łóżka! Rodzina mistrza F1 niszczy sielankę!

Michael Schumacher nie może wstać z łóżka! Rodzina mistrza F1 niszczy sielankę!

19.09.2016, godz. 14:15
Michael Schumacher
foto: EAST NEWS

Stan zdrowia Michaela Schumachera niestety wcale się nie poprawia. Rodzina genialnego niemieckiego pozwała magazyn "Bunte", który napisał, że 7-krotny mistrz świata został spionizowany. Niestety, szanse na to są bardzo małe i graniczą z cudem.

- Michael jest bardzo wychudzony, ale może chodzić z pomocą terapeutów. Zrobił kilka kroków, może także ruszać ręką - pisali kilka miesięcy temu dziennikarze niemieckiego magazynu "Bunte". Teraz rodzina najbardziej utytułowanego kierowcy Formuły 1 stanowczo zdementowała te plotki i wytoczyła wydawcy proces. - Takie spekulacje ze strony magazynu są nieodpowiedzialne. Rodzina ma prawo do prywatności. Nie wspomnę już o tym, że "Bunte" dał wielu ludziom fałszywą nadzieję - skomentowała rzeczniczka i przyjaciółki rodziny Sabine Kehm.
Michael Schumacher w stanie ciężkim pozostaje od grudnia 2013 roku. Wtedy to uległ wypadkowi podczas jazdy na nartach we Francji. Przez kilka miesięcy utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej z powodu poważnego urazu mózgu. Od trzech lat Niemiec przechodzi rehabilitację w specjalnie dostosowanej rezydencji w Szwajcarii. Może w niej liczyć na opiekę najlepszych lekarzy a także bliskich.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: