SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe NIE ŻYJE młody żużlowiec Polonii. Popełnił samobójstwo?

NIE ŻYJE młody żużlowiec Polonii. Popełnił samobójstwo?

06.05.2017, godz. 11:45
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
foto: Dreamstime

Bardzo smutna informacja dotarła z Bydgoszczy. Nie żyje Bartosz Bietracki, były żużlowiec Polonii Bydgoszcz. Miał zaledwie 22 lata. W barwach tego klubu jeździł w latach 2012-2015. Ostatnio był mechanikiem. Jak nieoficjalnie dowiedziała się TVP 3 Bydgoszcz, popełnił samobójstwo.

O tym, że Bartosz Bietracki nie żyje, poinformowało Stowarzyszenie Pomagamy Polonii. To wychowanek bydgoskiego klubu, który jako junior debiutował w 2012 roku. Zaliczył nawet debiut w Ekstralidze – w sezonie 2012 walczył o punkty w meczu w Gorzowie Wielkopolskim. Przez cztery lata wystąpił w dwudziestu jeden meczach ligowych Polonii Bydgoszcz. Krótko występował też w Polonii Piła. Niestety, jego kariera żużlowa nie poszła w dobrym kierunku. Jeździł coraz słabej i w końcu zdecydował się przedwcześnie ją zakończyć (w 2015 roku). Ostatnio pracował jako mechanik zawodników Polonii. Jego pogrzeb ma się odbyć w przyszły piątek.

Jeżeli przypuszczenia o okolicznościach śmierci się potwoerdzą, to Bietracki będzie kolejnym przypadkiem samobójstwa żużlowca. W 2004 życie odebrał sobie Robert Dados, wychowanek Motoru Lublin. Samobójstwo popełnili również Rafał Kurmański (w wieku 22 lat) i Łukasz Romanek (w wieku 23 lat).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: