SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Poczuj się jak Kubica i Hołowczyc. Premiera gry DiRT 4! [WIDEO]

Poczuj się jak Kubica i Hołowczyc. Premiera gry DiRT 4! [WIDEO]

09.06.2017, godz. 17:38
DiRT 4
foto: YouTube

Jesteś fanem sportów motorowych? Z zapartym tchem oglądasz rajdy WRC? Chciałbyś kiedyś poczuć się jak Krzysztof Hołowczyc lub Robert Kubica? To coś dla ciebie! W piątek 9 czerwca odbyła się bowiem premiera wyjątkowej gry DiRT 4, w której możemy spróbować swoich sił za kierownicą samochodu rajdowego.

To prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy pasjonują się rajdami. Wydawnictwo Techland wypuściło na rynek grę, która może zawrócić w głowie wszystkim fanom m.in. wyścigów WRC. Jeśli kiedykolwiek zachwycaliście się umiejętnościami Roberta Kubicy czy Krzysztofa Hołowczyca, to teraz możecie się poczuć jak oni.

W testach DiRT 4 udział wzięło kilku zawodowych rajdowców, którzy zgodnie przyznawali, że prowadząc wirtualne auto czuli się, jakby jechali nim w rzeczywistości. Znakomita mechanika i fizyka gry to nie wszystko, bowiem twórcy zadbali też o szeroką gamę rajdów, samochodów, ale też licencji. A jeśli znudzi nam się jazda na gotowych trasach, to sami możemy stworzyć własną.

Dlatego też DiRT 4 to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów motoryzacji, ale też tych, którzy poszukują mocnych wrażeń. Bo momentami można się poczuć jak w prawdziwym samochodzie rajdowym! A to dla wielu prawdziwe marzenie.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: