SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty motorowe Przyjaciele i kibice wspierają Krystiana Rempałę. "Najważniejszy bieg twojego życia"

Przyjaciele i kibice wspierają Krystiana Rempałę. "Najważniejszy bieg twojego życia"

27.05.2016, godz. 10:43
Krystian Rempała
Krystian Rempała foto: CYFRASPORT

18-letni żużlowiec Krystian Rempała wciąż walczy o życie po tragicznym wypadku, do jakiego doszło podczas jednego z meczów polskiej PGE Ekstraligi. Młody zawodnik z impetem uderzył w bandę i w stanie krytycznym przebywa w szpitalu. Na jego profilu na Facebooku kibice i przyjaciele okazują wyrazy wsparcia podczas "najważniejszego biegu w życiu".

Do feralnego wypadku doszło w niedzielę podczas meczu Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik, a Unią Tarnów. Spotkanie zostało przerwane po tym, jak 18-letni żużlowiec tej drugiej drużyny Krystian Rempała miał bardzo poważny wypadek. Chłopak wciąż przebywa w szpitalu, ale może liczyć na wsparcie nie tylko swojej rodziny, ale też przyjaciół i kibiców.

Na Facebooku młodego żużlowca pod kilkoma postami i zdjęciami fani z całej Polski przekazują mu życzenia powrotu do zdrowia. "Najważniejszy bieg twojego życia. Musisz być pierwszy na mecie", "Cała żużlowa Polska z Tobą Krystian, dasz radę!", "Krystek twardy jesteś, dasz radę. Bądź silny, trzymam kciuki", "Krystian nie poddawaj się walcz! Wszyscy jesteśmy z Tobą!", "#TrzymajsięKrystian wierzę że wygrasz tą walkę! Nie poddawaj się i szybko wracaj do zdrowia!" - to tylko niektóre z wpisów, jakie pojawiły się na profilu Rempały. Pozostaje wierzyć i trzymać kciuki, że wyrazy wsparcia płynące do niego z całej Polski przynosą efekt i Krystian już wkrótce wróci do zdrowia.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: