SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Robert Kubica na testach F1: czy będzie TRANSMISJA lub STREAM?

Robert Kubica na testach F1: czy będzie TRANSMISJA lub STREAM?

02.08.2017, godz. 07:55
Robert Kubica, Renault, Hungaroring, F1
Robert Kubica podczas pierwszego dnia oficjalnych testach bolidu Renault na torze Hungaroring foto: EAST NEWS

W środę na węgierskim torze Hungaroring Robert Kubica weźmie udział w oficjalnych testach Formuły 1. Polak w bolidzie Renault sprawdzi swoją dyspozycję i da odpowiedź, czy jest gotowy na powrót do ścigania? Sprawdź, czy dostępna będzie transmisja na żywo lub stream online live z testów na Węgrzech?

Wszyscy z zapartym tchem oczekują wyników testów Formuły 1 na węgierskim Hungaroring. Wydaje się, że mogą być one przełomowym momentem w karierze Roberta Kubicy. To od nich, w dużej mierze, zależy kiedy zobaczymy Polaka w wyścigu F1? Dwudniowe testy trwają od wtorku, jednak francuski zespół Renault zaplanował jazdy Kubicy tylko na środę. Polski kierowca ma do dyspozycji tor przez dziewięć godzin: od 9 do 18. Nie oznacza to, że będzie w bolidzie przez cały ten czas. Kubica wykona pewnie kilkadziesiąt okrążeń, a następnie dokona wraz z zespołem potrzebnych poprawek i raz jeszcze wsiądzie do pojazdu.

Niestety, z oficjalnych testów Formuły 1 na węgierskim Hungaroring nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo ani w telewizji, ani w internecie. Nie będzie również dostępnego legalnego źródła, które dostarczyłoby stream online live. Zapraszamy jednak na naszą relację tekstową na żywo, gdzie śledzić będzie można bieżące wydarzenia na torze. Link do relacji znajduje się poniżej.

Testy F1 - Hungaroring: RELACJA NA ŻYWO

Renault chce rozwiązać umowę z kierowcą. Robi miejsce dla Kubicy?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: