SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Rodzina Michaela Schumachera uczci jego pierwszy sukces. Zaprosiła kibiców do świętowania

Rodzina Michaela Schumachera uczci jego pierwszy sukces. Zaprosiła kibiców do świętowania

13.11.2016, godz. 17:59
Michael Schumacher
Michael Schumacher foto: EAST NEWS

Michael Schumacher wciąż walczy o powrót do pełni sprawności. Były mistrz świata Formuły 1 nie jest w stanie podnieść się z łóżka, ale nieoficjalnie mówi się, że jego rehabilitacja przebiega dobrze. Rodzina postanowiła uczcić dwudziestą drugą rocznicę zdobycia pierwszego tytułu przez "Schumiego" w niecodzienny sposób.

Nie będzie tortu, nie będzie szampana, nie będzie nawet śpiewania. Michael Schumacher dwudziestą drugą rocznicę zdobycia pierwszego tytułu mistrza świata Formuły 1 spędzi w szwajcarskim domu, który stał się dla niego kliniką i podda się kolejnym ciężkim ćwiczeniom podczas rehabilitacji. Rodzina nie chciała jednak zostawić kibiców samych i postanowiła, że stworzy im możliwość wspominania pierwszego wielkiego sukcesu "Schumiego".

W porozumieniu z menedżerką Schumacherowie stworzyli specjalne profile na Facebooku i Twitterze, na których kibice mogą dzielić się wspomnieniami związanymi z karierą Michaela oraz oglądać filmiki z jego najlepszymi manewrami na torze. Wszystko zbiegło się w czasie z otwarciem strony michael-schumacher.de. – To forma podziękowania dla kibiców za lata ich lojalności i sympatii. Wielu z nich nie wiedziało, gdzie mogliby porozmawiać, powspominać i świętować dawne sukcesy Michaela. Teraz mogą spotkać się na naszej stronie i w portalach społecznościowych - wyjaśniła Sabine Kehm, menedżerka legendarnego kierowcy z Niemiec.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: