SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Grand Prix Danii NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Grand Prix Danii NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

24.06.2017, godz. 19:20
Patryk Dudek, Grand Prix
Patryk Dudek podczas Grand Prix Polski 2017 foto:

Grand Prix Danii NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z żużlowych zawodów w Horsens (24 czerwca 2017 roku). O której godzinie Grand Prix Danii? To wyjątkowy tydzień dla Patryka Dudka. We wtorek obchodził 25. urodziny, a w sobotę w Horsens powalczy o pierwsze zwycięstwo w cyklu Grand Prix i zachowanie pozycji lidera. Zobacz, gdzie można zobaczyć Grand Prix Danii w telewizji.

Urodzinowy tydzień zaczął się dla Patryja Dudka rewelacyjnie. Najpierw w niedzielę poprowadził Falubaz Zielona Góra do wyjazdowego zwycięstwa w Toruniu 46:44, wyprzedzając w ostatniej akcji meczu czterokrotnego mistrza świata Grega Hancocka (47 l.). Dwa dni później świętował urodziny, ale nie miał czasu na zabawę. Wystąpił w meczu ligi szwedzkiej Dackarny Malilla z Rospiggarną Hallstavik (57:33). Był najlepszym zawodnikiem meczu (11 punktów), przydarzyła mu się tylko jedna wpadka. "Szkoda upadku, ale jestem cały i zdrowy, teraz szykujemy się na Grand Prix w Horsens. Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe! Oby się spełniły!" - napisał w mediach społecznościowych.

Patryk jest liderem Grand Prix bez wygrania choćby jednych zawodów. Wystarczyła dobra i równa jazda w pięciu turniejach (trzy finały, dwa razy na podium). Prowadzi z 51 pkt. na koncie. O jeden wyprzedza Doyle'a. Miejmy nadzieję, że w sobotę Dudek weźmie przykład z innych Polaków, którzy wygrywali Grand Prix Danii (dwa razy Tomasz Gollob, raz Jarosław Hampel).

Grand Prix Danii w Horsens rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o godz. 19. Transmisja w Canal+

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: