SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Tomasz Gollob rozpoczął rehabilitację. Żużlowiec dostał w kość!

Tomasz Gollob rozpoczął rehabilitację. Żużlowiec dostał w kość!

23.05.2017, godz. 16:40
Tomasz Gollob
Tomasz Gollob foto: EAST NEWS

Tomasz Gollob zadziwiająco szybko robi postępy w powrocie do zdrowia po fatalnym wypadku na torze motocrossowym w Chełmnie. Żużlowiec we wtorek rozpoczął rehabilitację, która ma mu mocno pomóc w odzyskaniu formy. Doktor Cezary Rybacki, przyjaciel 46-latka, przyznał, że jego znajomy ma bardzo dobre podejście do kolejnych wyzwań, a już na pierwszych zajęciach się nie oszczędzał.

Tomasz Gollob na początku obecnego tygodnia trafił do kliniki rehabilitacji. To kolejny krok żużlowca do powrotu do zdrowa. We wtorek indywidualny mistrz świata w 2010 roku rozpoczął już ćwiczenia rehabilitacyjne. Informacje o stanie 46-latka przekazał przyjaciel Golloba - doktor Cezary Rybacki. - Powiedział mi, że został troszkę wymęczony przez rehabilitantów, ale śmiał się z tego - przyznał w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Doktor Rybacki podkreślił także, że duże znaczenie w postępach ma nastawienie żużlowca do całej sytuacji. - On jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Ma podejście prawdziwego sportowca, chce jak najwięcej pracować - powiedział. Przyjaciel Tomasza Golloba przedstawił także szczegóły dotyczące zabiegów. - Tomasz bierze zabiegi fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii - dodał Cezary Rybacki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: