SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe Tomasz Gollob wciąż kochany w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Tomasz Gollob wciąż kochany w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

02.05.2017, godz. 02:00
Bydgoszcz pamięta o Gollobie
Bydgoszcz pamięta o Gollobie foto:

Mecz Nice 1.LŻ Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów (46:44) miał wyjątkową oprawę. Kibice i żużlowcy okazali wsparcie dla Tomasza Golloba (46 l.), który leży w szpitalu po wypadku na motocrossie.

Zawody poprzedziła prezentacja, na którą rzeszowianie wyjechali w okolicznościowych koszulkach. Natomiast gospodarze przez cały mecz mieli na sobie specjalne plastrony. Dodatkowo na trybunach pojawiły się transparenty z napisami "Tomek - jesteśmy z Tobą". Oczywiście nazwisko Golloba było skandowane przez cały mecz.

Świetnie jeździł bratanek Tomasza Golloba (syn Jacka) - Oskar Ajtner-Gollob, który był najlepszym zawodnikiem Polonii (11 punktów). Co ciekawe, jeszcze przed spotkaniem spiker zawodów ogłosił, że jak tylko Gollob wróci do zdrowia, zostanie prezesem klubu.

- Tomek przejmie zarządzanie Polonią tak szybko, jak tylko będzie mógł. Ja do tego czasu spróbuję oddłużyć klub - powiedział ojciec żużlowca Władysław Gollob.

Tomasz Gollob z uszkodzonym rdzeniem kręgowym leży w szpitalu w Bydgoszczy. Wciąż nie odzyskał czucia w nogach. Po długim weekendzie ma zostać przeniesiony z OIOM-u na neurochirurgię.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: