SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty motorowe Verva Street Racing. Na PGE Narodowym będzie rodzinnie [GALERIA]

Verva Street Racing. Na PGE Narodowym będzie rodzinnie [GALERIA]

13.09.2016, godz. 02:00
Verva Street Racing 2016
foto:

Nie tylko zagorzali fani motosportu, ale całe rodziny będą się świetnie bawić 17 września na błoniach PGE Narodowego. Organizatorzy kultowej imprezy Verva Street Racing szczególną wagę przykładają do tego, by każdy znalazł dla siebie jakąś atrakcję. A tych dla nikogo nie zabraknie!

Na uczestników i gości siódmej edycji VSR wśród licznych propozycji pod stadionem czeka specjalna strefa rodzinna. Tego miejsca nie może zabraknąć w programie zwiedzania rodziców z ich pociechami.

Na najmłodszych czeka specjalnie przygotowana strefa zabaw, a dziecięcy animatorzy zadbają, by nie było mowy o nudzie. Znajdą się tam dziesiątki miejsc do zabawy, a dzieci będą mogły nauczyć się jeździć. Zobaczą też na żywo auta znane wyłącznie z bajek oraz dadzą upust energii na dmuchańcach, w tym w wielkim bolidzie Formuły 1. Do tego trampoliny, nauka jazdy dla dzieci oraz - dla trochę starszych - strefa Xbox. Wszystko to w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście. Czy trzeba dalej zachęcać?

Warto jednakże pamiętać o względach zdrowotnych. Ze względu na podwyższony poziom hałasu towarzyszący zwykle imprezom motoryzacyjnym organizatorzy rekomendują zabranie zatyczek do uszu lub specjalnych słuchawek dla najmłodszych gości.

Ponadto, z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, na terenie imprezy umieszczono dwa punkty, gdzie będzie można nakarmić lub przewinąć maluchy. Tuż obok strefy rodzinnej czekać też będzie strefa gastronomiczna, a w niej 50 food trucków, w których cała rodzina znajdzie coś na ząb. Spod największej polskiej areny nikt nie wyjdzie głodny i znudzony, tego można być pewnym.

Przypominamy, że Verva Street Racing przyjmuje w tym roku formułę Narodowego Festiwalu Motoryzacji. My możemy dodać z pełnym przekonaniem - narodowego, ale i rodzinnego!

Otwarcie bram o godzinie 12, start o 13. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Szczegółowy program na www.vervastreetracing.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: