SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty motorowe Weź udział w aukcji charytatywnej i wylicytuj dzień z Kajetanem Kajetanowiczem!

Weź udział w aukcji charytatywnej i wylicytuj dzień z Kajetanem Kajetanowiczem!

14.07.2017, godz. 17:28
Kajetan Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz foto: Super Express

Polski kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wziął udział w aukcji charytatywnej na rzecz chorego na autyzm 9-letniego Kacpra. Ten, kto zapłaci najwięcej w licytacji, będzie mógł się cieszyć podwójnie. Po pierwsze, przyczyni się do poprawy staniu zdrowia chłopca, a po drugie, spędzi dzień z Kajetanowiczem podczas wyścigu rajdowego!

Mały Kacper od siedmiu lat zmaga się z choroba, jaką jest autyzm. Jego rodzice od kilku lat organizują aukcje charytatywne na portalu charytatywni.allegro.pl, za pośrednictwem Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, której chory chłopiec jest podopiecznym. Zbierane są środki na jego leczenie oraz kosztowne zabiegi w komorze hiperbarycznej. W leczeniu mogą pomóc fani sportów motorowych, gdyż w akcji bierze udział Kajetan Kajetanowicz.

Zwycięzca licytacji na portalu charytawytni.allegro.pl zostanie gościem mistrzowskiego Lotos Rally Team! Do wygrania jest całodniowy pobyt dla dwóch osób w serwisie Kajetana Kajetanowicza podczas rajdu Rzeszowskiego albo Rajdu Barum w Czechach (do wyboru).
Dla zwycięzcy przewidziane są: wstęp do strefy zespołu DWUKROTNEGO MISTRZA EUROPY KAJETANA KAJETANOWICZA LOTOS Rally Team podczas rajdu, spędzenie wyjątkowego czasu z zespołem, wejściówki dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej, catering oraz pamiątki zespołowe.

Środki z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie chorego Kacpra. Dzięki nim będzie mógł kontynuować kosztowne leczenie i rehabilitację.

Aby wziąć udział w licytacji, albo po prostu wspomóc chorego chłopca jednym przelewem (liczy się każda złotówka), wystarczy kliknąć TUTAJ.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: