SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty motorowe The World Games 2017: Żużel NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie transmisja i STREAM LIVE?

The World Games 2017: Żużel NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie transmisja i STREAM LIVE?

29.07.2017, godz. 18:43
Żużel, speedway
foto: EAST NEWS

The World Games 2017 NA ŻYWO, żużel LIVE ONLINE. Gdzie transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie z walki Polaków o złoto? Biało-czerwoni po triumfie w Drużynowych Pucharze Świata mają ochotę na kolejne zwycięstwa. Czy podopieczni Marka Cieślaka znów okażą się niedoścignieni? Sprawdź, gdzie obejrzeć żużel na The World Games 2017 w TV i ONLINE.

Reprezentacja Polski w składzie Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek będzie faworytem do zdobycia złotych medali podczas The World Games 2017. Biało-czerwoni nie tak dawno wywalczyli kolejny już Drużynowy Puchar Świata na żużli, ale wciąż nie mają dość triumfów. Ale też trudno się dziwić, bo to wciąż bardzo młoda drużyna. Janowski i Dudek mają po 25 lat, z kolei Zmarzlik dopiero 22. Największe sukcesy wciąż przed nimi.

A w sobotę staną przed szansą na osiągnięcie kolejnego. Późnym popołudniem na stadionie olimpijskim we Wrocławiu zmierzą się z sześcioma innymi reprezentacjami o zwycięstwo w Światowych Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich. Poza nimi na starcie staną też drużyny z Australii, Danii, Szwecji, Niemiec, Rosji oraz Wielkiej Brytanii.

- Traktujemy te zawody bardzo poważnie. Jeśli wygramy, to przejdziemy do historii, w końcu kolejny raz żużel na World Games może się nie pojawić - przyznał szczerze trener naszych żużlowców Marek Cieślak. Pozostaje więc ściskać kciuki i liczyć na kolejne zwycięstwo biało-czerwonych!

Zawody żużlowe podczas The World Games 2017 rozpoczną się w sobotę 29 lipca o godz. 18:45. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: