SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty motorowe WRC. Śmiertelny wypadek w Monte Carlo! Zginął kibic [DRASTYCZNE WIDEO]

WRC. Śmiertelny wypadek w Monte Carlo! Zginął kibic [DRASTYCZNE WIDEO]

20.01.2017, godz. 22:51
Wypadek w Monte Carlo
Wypadek w Monte Carlo foto: Screenshot

Do tragicznego wypadku doszło na pierwszym etapie Rajdu Monte Carlo. Kierowca Hayden Paddon nie wyrobił się na ciasnym zakręcie i wydaje się, że tyłem samochodu uderzył w kibica stojącego przy trasie. Lekarze nie zdołali go uratować. Fan WRC zmarł w szpitalu. Zobaczcie DRASTYCZNE WIDEO z tego wypadku.

Hayden Paddon źle obliczył prędkość, z jaką powinien wchodzić w jeden z najtrudniejszych zakrętów na pierwszym etapie Rajdu Monte Carlo. Nowozelandczyk próbował wyratować się z opresji używając ręcznego hamulca, ale nie miał szans na uniknięcie wypadku. Dachował po uderzeniu w skałę. Na zamieszonym filmie dokładnie widać moment, w którym spada z niej kibic. Nie wiadomo jeszcze, czy ktoś go zwyczajnie zepchnął, czy też ucierpiał na skutek uderzenia pojazdu.

Sprawdź: Hyundai gotowy do zwycięstw w rajdach z nowym i20 WRC

Poszkodowany fan rajdów, lub 50-letni fotograf, jak twierdzą lokalne media, natychmiast otrzymał pomoc i został przewieziony do szpitala w Nicei. Lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł w nocy z czwartku na piątek. Tę informację potwierdzili już organizatorzy wyścigu, którzy zaraz po wypadku postanowili odwołać pierwszy etap wyścigu.

Poniżej możecie zobaczyć ten drastyczny wypadek. Podczas rajdów kibice i fotoreporterzy często stają w niebezpiecznych miejscach trasy, aby mieć najlepszy widok. Niestety czasami kończy się to taką tragedią.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: