SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty motorowe Dramat Tomasza Golloba: Żona w szpitalu psychiatrycznym, córka u obcych - ZDJĘCIA

Dramat Tomasza Golloba: Żona w szpitalu psychiatrycznym, córka u obcych - ZDJĘCIA

30.12.2010, godz. 11:45
Brygida G.
Brygida G. foto:

- Nie pamiętam, dlaczego tutaj się znalazłam. Chyba miałam wypadek - powiedziała nam wczoraj Brygida G. (40 l.), żona mistrza świata w żużlu Tomasza Golloba (39 l.), kiedy odwiedziliśmy ją w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu. - Córka Wiktoria jest u mojej przyjaciółki, absolutnie nie chcę, aby była z Tomkiem. Zajmuje się nią przyszywana babcia. Tomek mnie tutaj odwiedza.

Brygida G. wiedziała z kim rozmawia, kojarzyła też, kiedy i w jakich okolicznościach trafiła do specjalistycznego szpitala: a stało się to po tym, jak przez pomyłkę weszła przez okno do domu swoich sąsiadów w Bydgoszczy, zamiast do swojego, i mieczem zniszczyła ich mercedesa, myśląc, że to samochód męża.

Dziś Brygida G. oskarża męża o fałszowanie podpisów pod umową kredytową i znęcanie się nad nią. Nie trzeba być lekarzem, by widzieć, że potrzebuje pomocy.

Przeczytaj koniecznie: Żona Golloba pocięła sąsiadowi mercedesa mieczem samurajskim. Trafiła na obserwację. Czy mistrz ją ubezwłasnowolni?

- Przywracamy ją do równowagi. Niewykluczone, że to wszystko jest konsekwencją napięcia emocjonalnego - mówią lekarze, którzy opiekują się Brygidą G.

Patrz też: Mike Tyson został trenerem

Tymczasem Tomasz Gollob złożył wniosek o ubezwłasnowolnienie żony, ale nie zajął się własną córką, kontaktuje się z nią tylko telefonicznie. Sam mistrz żużla milczy. Konsekwentnie nie chce wypowiadać się w tej sprawie w mediach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: