SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty motorowe Żużel. Grand Prix Polski NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV z Torunia

Żużel. Grand Prix Polski NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV z Torunia

27.08.2011, godz. 14:09
Tomasz Gollob
foto:

Dziś, w sobotę 27 sierpnia, na Motoarenie w Toruinu odbędzie się żużlowe Grand Prix Polski. Zmagania najleszych żużlowców NA ŻYWO pokaże telewizja Canal+ Sport. Początek transmisji o godzinie 18.30.

Jeśli Tomasz Gollob i Jarosław Hampel chcą jeszcze liczyć się w walce o mistrzostwo świata, muszą walczyć o zwycięstwo w Grand Prix Polski w Toruniu. Strata do lidera Grega Hancocka jest już bowiem znaczna.

Grand Prix Polski Toruń na żywo w telewizji

Obecnie wyżej stoją akcje Hampela, który nie tylko wygrał Grand Prix Skandynawii, ale też świetnie spisuje się w rozgrywkach ligowych. „Mały” ma 22 punkty straty do Amerykanina. - Turniej w Toruniu będzie niezwykle ważny. Przy równej i skutecznej jeździe do końca, jest szansa na dogonienie Hancocka. Lubię ścigać się na toruńskiej Motoarenie, dlatego liczę, że uzyskam wynik, który przybliży mnie do mistrzostwa świata – mówi Hampel.

ŻUŻEL GP POLSKI LIVE ONLINE

Transmisję NA ŻYWO z Grand Prix w Toruniu przeprowadzi telewizja Canal + Sport. Początek: w sobotę o godzinie 18:30. Legalny streaming LIVE ONLINE na terenie Polski nie będzie dostępny.

Klasyfikacja generalna GP:
1. Greg Hancock (USA) 104
2. Jarosław Hampel 82
3. Tomasz Gollob 76

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: