SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Adam Małysz zapowiedział, że znów będzie skakał! Fani dali się nabrać

Adam Małysz zapowiedział, że znów będzie skakał! Fani dali się nabrać

03.04.2017, godz. 17:45
Adam Małysz
Adam Małysz foto: Super Express

Adam Małysz zaskoczył, gdy na Facebooku zapowiedział swój wielki powrót do skoków narciarskich. Już nie w roli dyrektora, a zawodnika! Kluczowa jest jednak data tego wpisu. Dzień później były mistrz prostował swoją wypowiedź. Swoim poczuciem humoru nabrał wielu kibiców!

"Miało być inaczej, ale ostatnie sukcesy Noriakiego Kasaiego i wasze prośby skłoniły mnie do podjęcia takiej decyzji. Koniec z dyrektorowaniem, w przyszłym tygodniu zaczynam z kadrą przygotowania do nowego sezonu! Puchar Świata czeka..." - napisał Małysz na swoim Facebooku. Wpis zamieścił... 1 kwietnia, czyli w dzień żartów prima aprilis. Jak co roku nie wszyscy pamiętali, że miniona sobota stała pod znakiem dowcipów i uwierzyli dyrektorowi PZN. Kibice byli uradowani, życzyli mu kolejnych sukcesów, ale dzień później musieli się rozczarować.

2 kwietnia Małysz zamieścił sprostowanie dla tych, co zapomnieli o prima aprilis. "Dzień dobry. Wczorajsza wiadomość o moim powrocie do rywalizacji na skoczniach była oczywiście żartem na 1 kwietnia :) Miło mi, że tyle osób wierzy w moje kolejne sukcesy w tym sporcie, ale zostanę jednak w roli koordynatora i pomocnika" - komentował multimedalista olimpijski.

"A ja już postawiłem na Ciebie, że złoty medal na IO zdobędziesz. Adam coś ty zrobił...." - żartował kibic na Facebooku.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: