SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Adam Małysz zaskakująco podsumował sezon: Za rok musi być jeszcze lepiej!

Adam Małysz zaskakująco podsumował sezon: Za rok musi być jeszcze lepiej!

27.03.2017, godz. 11:45
Adam Małysz
Adam Małysz foto: EAST NEWS

Adam Małysz podsumował sezon skoków narciarskich dla "NOWA TV" i "Super Expressu". Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego jest bardzo zadowolony z Kamila Stocha i spółki, którzy dokonywali historycznych rzeczy. Małyszowi wciąż jednak mało. On wie, że biało-czerwonych stać na więcej! - Za rok musi być jeszcze lepiej - mówił po zawodach w Planicy.

Źródło: Super Express TV

Polscy skoczkowie zakończyli zmagania w Pucharze Świata 2016/2017. To był pod wieloma względami wyjątkowy sezon. Nasza drużyna okazała się najlepsza w klasyfikacji Pucharu Narodów - po raz pierwszy w historii! Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni, a Piotr Żyła zajął w nim drugie miejsce. Ponadto na MŚ w Lahti Polacy zdobyli złoty medal w konkursie drużynowym, a "Wiewiór" dołożył jeszcze brązowy krążek indywidualnie.

Adam Małysz, dyrektor w Polskim Związku Narciarskim przyznaje jednak, że w przyszłym sezonie musi być jeszcze lepiej. Czy to w ogóle możliwe? - Za rok chcemy jeszcze większych sukcesów. Będziemy robić wszystko w tym kierunku. Wiem, że nie będzie to łatwo, bo po takim sezonie ciężko będzie cokolwiek poprawić, ale będziemy się starać - powiedział nam Małysz, który dodawał, że z tych sukcesów cieszy się tak samo, jak ze swoich. Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy.

autor: Michał Kozłowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: