SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty zimowe Biegi narciarskie. Szklarska Poręba. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Biegi narciarskie. Szklarska Poręba. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

17.02.2012, godz. 11:03
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk foto: EAST NEWS

Puchar Świata w biegach narciarskich wreszcie zawitał do Polski. Na Polanie Jakuszyckiej Justyna Kowalczyk i Marit Bjoergen stoczą kolejny bój o cenne punkty do Pucharu Świata. Eliminacje do zawodów rozpoczną się o 12:30. A Ćwierćfinały o 14:30. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 2, TVP Sport i Eurosport. Dzisiejsze sprinty można też obejrzeć w internecie za darmo.

- Liczny skład wynika z przywileju gospodarza. Mógł on być jeszcze szerszy, ale z różnych przyczyn wypadło kilka osób. Paulinę Maciuszek i Mariusza Michałka wyeliminowały kwestie zdrowotne, a m.in. Ewelina Marcisz i Maciej Staręga są w drodze do tureckiego Erzurum na mistrzostwa świata do lat 23 - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, cytowany przez Eurosport.pl.

PŚ w Szklarskiej Porębie live online
TRANSMISJA 1

- Jakuszyce tej pucharowej próby jeszcze nie przeszły. Puchary Świata odbywają się w różnych miejscach. Czasem, jeśli ludzie są uparci, to dostają organizację imprezy na kawałku zbocza górskiego. Kiedy indziej jesteśmy w ośrodkach z prawdziwego zdarzenia, gdzie także latem można trenować na rolkach na wielu trasach, dla turystów i zawodowców. Jakuszyce są pewnie gdzieś pośrodku tej skali - powiedziała "Przeglądowi Sportowemu" Justyna Kowalczyk.

PŚ w Szklarskiej Porębie live w internecie

– Pani Zosia Kiełpińska, Basia Sobańska, Wojtek Gawor, Włodek Waluś, Tadeusz Majoch i całe mnóstwo ludzi pracują naprawdę super. Będzie dobrze. Dla mnie to spełnienie marzeń. Naprawdę jestem wzruszona – dodała Kowalczyk.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: