SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Czeska biathlonistka Gabriela Koukalova obiła sobie PUPĘ [ZDJĘCIE]

Czeska biathlonistka Gabriela Koukalova obiła sobie PUPĘ [ZDJĘCIE]

29.12.2016, godz. 10:17
Gabriela Koukalova
foto: Facebook

Gabriela Koukalova nie będzie najlepiej wspominać pokazowych zawodów biathlonowych, które jak co roku odbyły się w Gelsenkirchen na stadionie Schalke. Czeszka na trasie upadła bardzo nieszczęśliwie i mocno obiła sobie... pupę. Zwyciężczyni Pucharu Świata z poprzedniego sezonu pochwaliła się zdjęciem, na którym obkłada bolące miejsce lodem.

Gabriela Koukalova to jedna z najbardziej rozpoznawalnych biathlonistek na świecie. Czeszka w zeszłym sezonie zdobyła Kryształową Kulę za wygranie klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W obecnym także jest w dobrej formie. Na razie zajmuje trzecie miejsce na światowej liście, ustępując jedynie Laurze Dahlmeier z Niemiec i Kaisie Makarainen z Finlandii. W środę 27-latka wzięła udział w pokazowym biegu w Gelsenkirchen. Pech chciał, że na jego trasie bardzo nieszczęśliwie upadła i mocno zbiła sobie pupę. Załamana Koukalova podzieliła się z fanami zdjęciem z hotelowego łóżka. Widać na nim jak cierpi i obkłada bolące miejsce lodem.

Pokazowe zawody na stadionie Schalke w Gelsenkirchen co roku przyciągają na obiekt dziesiątki tysięcy widzów. Nie inaczej było i tym razem. Zmagania mieszanych dwójek obserwowało trzydzieści osiem tysięcy kibiców. Ku uciesze miejscowych fanów triumfatorami się Niemcy. Gospodarze wystawili dwie pary. Pierwsze miejsce zajęli Vanessa Hinz i Simon Schempp. Za ich plecami do mety dobiegli Franziska Hildebrand i Erik Lesser.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: