SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Dowcipny Stoch w formie przed MŚ w Lahti. "Fotograf narzekał, że wyskakuję z kadru"

Dowcipny Stoch w formie przed MŚ w Lahti. "Fotograf narzekał, że wyskakuję z kadru"

20.02.2017, godz. 21:31
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Polscy skoczkowie zaliczyli ostatni domowy trening przed wyjazdem na mistrzostwa świata. W fińskim Lahti spędzą dwa tygodnie i będą polować na medale! Kibice mocno liczą przede wszystkim na Kamila Stocha, który nie dość, że jest w formie, to jeszcze w dobrym humorze.

Nasz dwukrotny mistrz olimpijski uwielbia skakać o dużą stawkę, a mistrzostwa świata to jedna z najważniejszych imprez w zimowym kalendarzu. Już w sobotę 25 lutego polscy skoczkowie powalczą o pierwsze medale. Dobrze, że nie muszą długo czekać na rozpoczęcie MŚ, bo są w wybitnej formie! Maciej Kot i Kamil Stoch królowali podczas zawodów Pucharu Świata w Azji.

Czy w Lahti też będą najlepsi? "Ostatni trening przed wyjazdem. Jutro na dwa tygodnie przeprowadzam się do Lahti. Testy w porządku, tylko fotograf narzekał, że wyskakuję z kadru" - śmiał się na Facebooku Stoch, zamieszczając zdjęcie z treningu w COS-ie w Zakopanem. Wybicie lidera kadry Stefana Horngachera robi wrażenie. Jeśli w najbliższą sobotę z taką mocą będzie wychodził z progu, to złoto ma w kieszeni!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: