SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Dramatyczny wypadek włoskiej narciarki. Tragedia była o włos! [WIDEO]

Dramatyczny wypadek włoskiej narciarki. Tragedia była o włos! [WIDEO]

15.01.2017, godz. 15:28
Dramatyczny wypadek Nadii Fanchini
foto: Twitter

Trening przed niedzielnym zjazdem w austriackim Altenmarkt-Zauchensee mógł zakończyć się wręcz tragicznie. Poważnemu wypadkowi uległa bowiem Włoszka Nadia Fanchini, a z trasy musiał zabrać ją helikopter medyczny. Wszystko wyglądało bardzo źle, a tragedia była o włos! Zobaczcie to przerażające wideo.

Nadia Fanchini długo będzie wspominać niedzielny trening w austriackim Altenmarkt-Zauchensee (65 km od Salzburga). Włoszka miała bowiem dramatycznie wyglądający upadek i chyba tylko cud sprawił, że nie uległa poważniejszym obrażeniom.

Po wyjechaniu z jednego z zakrętów 30-letnia narciarka nie opanowała swoich nart, które się rozjechały, a za moment wybiły ją w powietrze. Fanchini najpierw uderzyła o ziemię, a za moment z wielkim impetem wpadła w siatki ochronne osłaniające trasę.

- Po uderzeniu w siatkę doświadczona narciarka usiadła na śniegu i zaczęła wołać o pomoc. Skarżyła się na ból w ramieniu - czytamy we włoskich mediach. Z trasy musiał zabrać ją helikopter medyczny.

Fanchini to wicemistrzyni świata w zjeździe z 2013 roku. Cztery lata wcześniej wywalczyła zaś brązowy medal mistrzostw. A poniżej możecie zobaczyć jej przerażający upadek. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: