SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Justyna Kowalczyk chciała przemycić nóż? Problemy Polki na lotnisku

Justyna Kowalczyk chciała przemycić nóż? Problemy Polki na lotnisku

09.11.2016, godz. 08:42
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk foto: Super Express

Justyna Kowalczyk natrafiła na nieoczekiwane problemy tuż przed wylotem do Finlandii na zawody Pucharu FIS! Nasza zawodniczka miała nieprzyjemną przygodę na lotnisku, kiedy to w jej bagażach znaleziono... nóż wielofunkcyjny. Jak widać Polka musiała się tak szybko pakować, że nie zauważyła niebezpiecznego sprzętu, lecz po jej wpisie na portalu społecznościowym wynika, że udało się załagodzić całą sprawę.

Justyna Kowalczyk musiała się najeść sporo wstydu, kiedy doszło do kontroli bagażu na lotnisku przed wylotem do Finlandii. Polka była pewna, że wszystko jest dobrze i spakowała najpotrzebniejsze rzeczy, lecz nie spodziewała się, że w jej rzeczach może znaleźć się... niebezpieczne narzędzie! Jak widać musiała się bardzo spieszyć, a jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. - Nie ma to, jak próbować przemycić na lotnisku nóż wielofunkcyjny - napisała nasza zawodniczka na Twitterze.

Z wpisu można wywnioskować, że nie miała przez to większych problemów, lecz na pewno straciła trochę cennego czasu na wyjaśnianie, że to wszystko przez pomyłkę. Kowalczyk kilka dni temu ogłosiła zakończenie przygotowań do zaczynającego się niedługo nowego sezonu Pucharu Świata. - Sezon przygotowawczy zamknięty. Od 1-go maja każdy dzień, każda godzina, każda minuta była podporządkowana zimie. Kawał cieżkiej roboty. Zacne liczby. Jak skuteczna będę na nartkach? Pojecia nie mam. Walczyć mam zamiar o każdą sekundę bez względu na miejsce.Walka i w życiu i w sporcie jest najważniejsza - napisała pełna wiary na Facebooku.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: