SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty zimowe Justyna Kowalczyk pokazała SZOKUJĄCE zdjęcie! "To mniej miła strona medalu"

Justyna Kowalczyk pokazała SZOKUJĄCE zdjęcie! "To mniej miła strona medalu"

14.07.2016, godz. 12:36
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk foto: EAST NEWS

Justyna Kowalczyk w pocie czoła przygotowuje się do nowego sezonu w biegach narciarskich. Na zdjęciu wrzuconym na Facebooka pokazała, jak ciężkie są jej treningi - widać na nim nogi tuż po obozie przygotowawczym. Trzeba przyznać, że wyglądają wręcz szokująco! Sama Polka zauważa, że jest to ta "mniej miła strona medalu".

Nabrzmiałe żyły, napięte i zmęczone mięśnie - tak wyglądają łydki Justyny Kowalczyk tuż po obozie przygotowawczym przed zbliżającym się sezonem biegów narciarskich. I niby sport to zdrowie? Sama zawodniczka zauważa, że "sport wyczynowy na poziomie mistrzowskim nie ma nic wspólnego ze zdrowiem".

- To jest ta druga, mniej miła strona medalu. Po ciężkim obozie. Czas się dobrze najeść i odpocząć odrobinę - podpisała zdjęcie Kowalczyk. Odniosła się też do komentarzy kibiców, którzy obawiali się, że na jej łydkach pojawiły się żylaki - Wszystkich, którzy widzą na moich nogach żylaki, chciałabym uspokoić, że ich tam nie ma. Tak wygląda skrajnie zmęczony mięsień, na którym jest znikoma ilość tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam - napisała biegaczka.

Powodów do niepokoju więc nie ma, ale trzeba przyznać, że zdjęcie może odrobinę szokować. Ale najwyraźniej takie uroki zawodowego sportu!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: