SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Justyna Kowalczyk zbluzgana przez norweskich kibiców: Dziękuję za wszystkie kur...

Justyna Kowalczyk zbluzgana przez norweskich kibiców: Dziękuję za wszystkie kur...

03.12.2016, godz. 17:02
Justyna Kowalczyk
foto: Tomasz Radzik/Super Express

Justyna Kowalczyk chyba nie wybierze nigdy Norwegii jako miejsce do spędzenia swojego urlopu. Mieszkańscy tego skandynawskiego państwa za polską biegaczką chyba bowiem nie przepadają. Jedna z najlepszych biegaczych na świecie podziękowała bowiem miejscowym fanom za wsparcie w sobotnim biegu na 5 kilometrów techniką klasyczną. W bardzo nietypowy sposób.

- "Dziękuję za wszystkie "k..wy" i buczenie na trasie moim norweskim "kibicom" - napisała Polka na Twitterze. Chyba najbardziej zaskoczona zaciętością norweskich kibiców, którzy wyraźnie nie polubili ostatnich zachowań polskiej mistrzyni.

O co poszło? Prawdopodobnie o żartobliwe komentarze na temat Therese Johaug tuż po tym, jak zdobywczyni Kryształowej Kuli zaliczyła wpadkę dopingową. Kowalczyk zresztą wcześniej już wielokrotnie oskarżała Norwegów o niczyste zagrywki, więc wreszcie tamtejsi fani nie wytrzymali. A sama Polka? Na szczęście potraktowała to z przymrużeniem oka. I już zapowiedziała, że dla niej prawdziwe ściganie zacznie się dopiero za dwa miesiące.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: