SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Kamil Stoch na PIWIE z największymi rywalami. Wspaniałe zdjęcie!

Kamil Stoch na PIWIE z największymi rywalami. Wspaniałe zdjęcie!

26.03.2017, godz. 16:58
Kamil Stoch, Daniel Andre Tande, Stefan Kraft, skoki narciarskie
foto: Facebook

W niedzielę podczas PŚ w Planicy Kamil Stoch po raz kolejny musiał uznać wyższość Stefana Krafta. Tym samym Austriak zapewnił sobie także zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu. Sportowa rywalizacja zakończyła się jednak równo z ostatnim skokiem. Tuż po nim zawodnicy udali się na... wspólne piwo!

Kibice kochają skoki narciarskie nie tylko za odwagę zawodników i ich wspaniałą rywalizację, lecz także zdrowe podejście i rodzinną atmosferę. Jak bowiem inaczej nazwać to, co wydarzyło się tuż po niedzielnym konkursie PŚ w Planicy? Trzech najlepszych zawodników tego sezonu - Stefan Kraft, Kamil Stoch i Daniel Andre Tande rozsiedli się wygodnie w restauracji, wspólnie popijając piwo. I to mimo tego, że chwilę wcześniej cała trójka dawała z siebie wszystko na Letalnicy, a Polak starał się dogonić Austriaka w klasyfikacji generalnej.

Zdjęcie z celebracji wrzucił Stoch. "Zasłużone po kilku miesiącach dobrej roboty" - podpisał fotografię. Kibice na Facebooku byli zachwyceni. "W skokach panuje zupełnie inny poziom zdrowej, sportowej rywalizacji", "Piękne zdjęcie. Podczas zawodów najwięksi rywale, a prywatnie przyjaciele. Respekt", "Fajnie, że po zakończeniu takiej rywalizacji tak dobrze się razem bawicie" - to tylko niektóre spośród masy komentarzy fanów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: