SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Kamil Stoch po zwycięstwie w Zakopanem: Nie chcę się budzić z tego snu!

Kamil Stoch po zwycięstwie w Zakopanem: Nie chcę się budzić z tego snu!

22.01.2017, godz. 18:13
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Nie ma mocnych na Kamila Stocha! Polski skoczek wygrywa ostatnio konkurs za konkursem. W Zakopanem dał polskim kibicom kolejne powody do radości i wskoczył na najwyższe miejsce podium. Co Stoch powiedział na gorąco po konkursie indywidualnym?

Kamil Stoch wywalczył czwarte zwycięstwo z rzędu w Zakopanem oraz czwarte z rzędu w Pucharze Świata. Znów skacze na najwyższym poziomie. Co powiedział, gdy o te niesamowite wyniki zapytał go przed kamerami dziennikarz TVP? - Ja dalej nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Ten sen jest przepiękny i jeżeli to faktycznie jest sen, to nie chcę się z niego budzić - mówił wzruszony Stoch.

Dwukrotny mistrz olimpijski skomentował także rundę finałową, w której mało kto dawał mu szansę na zwycięstwo. Po pierwszej serii był przecież na 6. miejscu. - Drugi mój skok był zdecydowanie lepszy od pierwszego, który znów był lekko spóźniony. Cieszę się, że zrobiłem to, co do mnie należało - mówił lider klasyfikacji generalnej i dodał. - Przede wszystkim świetnie się bawiłem, nie musiałem tak naprawdę wygrywać. Po prostu cieszę się z tego co robię i że znów osiągam dobre wyniki - zakończył Stoch.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: