SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Kamil Stoch świętował 30. urodziny z żoną i kotem [ZDJĘCIE]

Kamil Stoch świętował 30. urodziny z żoną i kotem [ZDJĘCIE]

26.05.2017, godz. 10:45
Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch
Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch foto: Facebook

Kamil Stoch w czwartek obchodził 30. urodziny. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem ze świętowania tego wyjątkowego dnia. Wygląda na to, że nie było hucznej imprezy. Skoczek zdecydował się na słodkie lenistwo w towarzystwie pięknej żony i śpiącego kota. Fani Stocha złożyli mu mnóstwo życzeń na przyszły sezon. Choć lata uciekają, to forma mistrzowska nigdy nie odchodzi. Czy nasz as ponownie to udowodni?

Kamil Stoch swoje 30. urodziny spędził w domu, na spokojnie. Relaksował się z małżonką Ewą Bilan-Stoch. - Najlepiej - napisał krótko na Instagramie skoczek, dołączając romantyczne zdjęcie. Na fotkę pary załapał się także kot, który spodobał się kibicom. - Za tego kota lubię cię jeszcze bardziej - napisała jedna z internautek. Nie zabrakło także urodzinowych życzeń dla drużynowego mistrza świata, który wraz z resztą kadry biało-czerwonych szlifuje formę przed rozpoczęciem nowego sezonu.

"Wszystkiego najlepszego, jeszcze dłuższych skoków, kolejnych rekordów, dużo zdrowia i szczęścia, i jeszcze więcej uśmiechu", "Obyś dalej był tak pogodny, zaangażowany w to co robisz oraz wprowadzał na salony swoich młodych następców. wzór sportowca :)!" - pisali fani Stocha w komentarzach z okazji jego urodzin. Nasz fenomenalny skoczek wygrał już praktycznie wszystko, co jest do wygrania, ale wciąż ma motywację do kolejnych startów i sukcesów. W wywiadach często podkreśla, że mimo znakomitych wyników zawsze może być lepiej. Prawdziwy mistrz.

Najlepiej ❤️ #skijumper #wdomu #kamilstoch #homesweethome #wife #cat #chillout #relax

A post shared by Kamil Stoch (@kamilstochofficial) on May 25, 2017 at 10:01am PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: