SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Klasyfikacja generalna Raw Air 2017. Na których miejscach są Polacy?

Klasyfikacja generalna Raw Air 2017. Na których miejscach są Polacy?

18.03.2017, godz. 19:42
Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła
Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Piotr Żyła cieszą się po wygranej w konkursie drużynowym podczas mistrzostw świata w Lahti foto: Super Express

Klasyfikacja generalna turnieju Raw Air 2017. Jak spisują się Polacy? Po prologu i zawodach drużynowych w Vikersund liderem wciąż jest Andreas Wellinger przed Stefanem Kraftem. Z biało-czerwonych najwyżej plasuje się Kamil Stoch, który jest trzeci i ma nawet szansę na zwycięstwo! Które miejsca zajmują pozostali biało-czerwoni? Sprawdźcie klasyfikację ogólną norweskiego turnieju.

Andreas Wellinger wciąż jest pierwszy w klasyfikacji generalnej Raw Air. Niemiec wyprzedza Stefana Krafta, a po konkursie drużynowym w Vikersund na podium wskoczył już Kamil Stoch! Czy powalczy o zwycięstwo? Ma na to spore szanse! Przypominamy, że Raw Air, choć może nieco przypominać Turniej Czterech Skoczni, jest zupełnie inny. To istny maraton. Zawodnicy skaczą dziesięć dni bez przerwy, a do ogólnej klasyfikacji liczą się także skoki z kwalifikacji. Są one punktowane tak samo, jak główne konkursy indywidualne.

Które miejsca zajmują pozostali Polacy? Sprawdźcie akutalny ranking turnieju Raw Air 2017.

Klasyfikacja łączna Raw Air 2017 (po konkursie drużynowym w Vikersund)

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: