SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Kobiety polskich skoczków błyszczą na Kanarach [ZDJĘCIA]

Kobiety polskich skoczków błyszczą na Kanarach [ZDJĘCIA]

20.04.2017, godz. 22:37
Agnieszka Lewkowicz, dziewczyna Macieja Kota
Agnieszka Lewkowicz, dziewczyna Macieja Kota foto:

Maciej Kot i Piotr Żyła to mają szczęście! Kiedy w Polsce za oknem ziąb, oni mogą trenować w cieple na Wyspach Kanaryjskich. I nie muszą tęsknić za swoimi ukochanymi, które tym razem pojechały razem z nimi.

Agnieszka Lewkowicz (sympatia Kota) i Justyna Żyła świetnie czują się na wyspie Fuerteventura, gdzie temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza. Dziewczyny dużo czasu spędzają na plaży, gdzie poddają wysportowane ciała słonecznym masażom. Nie muszą się wstydzić - obie mają seksowne kształty i na kanaryjskim wybrzeżu prezentują się rewelacyjnie.

Szczególnie Agnieszka Lewkowicz uwielbia chwalić się swoimi wdziękami. Na jej profilu na Instagramie od razu w oczy rzuca się zdjęcie z plaży, na którym Aga leży na wodnej tafli, łapiąc przy okazji promienie słoneczne.

Co ciekawe, większość ostatnich zdjęć Agnieszki robiła Justyna Żyła. Dziewczyny mocno się zaprzyjaźniły i spędzają razem mnóstwo czasu. Pani Żyłowa nie tylko fotografuje, ale również do zdjęć pozuje. W kostiumie kąpielowym prezentuje się wcale nie gorzej od panny Lewkowicz.

autor: Przemysław Ofiara zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: