SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Kot, Kubacki i Ziobro u Wojewódzkiego! Rozbawią widzów do łez?

Kot, Kubacki i Ziobro u Wojewódzkiego! Rozbawią widzów do łez?

16.02.2017, godz. 17:27
Kot, Kubacki i Ziobro u Wojewódzkiego
foto: Facebook

Polscy skoczkowie w ostatnim czasie notują fenomenalne występy. Jak się okazuje nasi reprezentaci rządzą nie tylko na skoczniach! Już niebawem w znanym programie Kuby Wojewódzkiego wystąpią Maciej Kot, Dawid Kubacki i Jan Ziobro. Znany showman postanowił pochwalić się zabawnym zdjęciem, które zapowiada odcinek ze skoczkami!

Kamil Stoch i spółka stali się prawdziwymi gwiazdami. Polscy skoczkowie zachwycają nas z konkursu na konkurs i od kilka tygodni dopinguje ich cała Polska. Podopieczni Stefana Horngachera notują historyczne wyniki, wciąż rosną w siłę i bez przerwy towarzyszy im dobry humor. Nic dziwnego, że Maciej Kot, Dawid Kubacki i Jan Ziobro wystąpią w jednym z najnowszych odcinków programu "Kuba Wojewódzki" - chłopaki mają w sobie dusze show-manów!

Polski celebryta pochwalił się zdjęciem z naszymi zawodnikami. "Selfie" jest zapowiedzią wieczoru na słynnej kanapie i jesteśmy przekonani, że nasi reprezentanci rozbawią kibiców do łez!

- Polska Duma Narodowa oraz jedna hańba narodowa - komentuje żartobliwie gospodarz programu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na odcinek z polskimi skoczkami!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: